Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

ЗВІТ депутата Пасічнянської сільської ради  VIII скликання  Накладюка Тараса Васильовича про депутатську діяльність у 2021 році

У відповідності до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» представляю свій звіт, як депутат Пасічнянської сільської ради.

Впродовж 2021 року я постійно співпрацював з Пасічнянською сільською радою. Був присутній на всіх засіданнях сесій сільської ради. Брав активну участь в обговоренні плану соціально-економічному розвитку громади, роботи бюджетної та земельної комісій, а також соціально-гуманітарних питань. Стараюсь відвідувати усі громадські слухання у нашій ТГ. Беру активну участь в розробці бюджету громади, оскільки мені не байдужі проблеми жителів громади.

Жодне звернення, усне або письмове, не залишаю поза увагою і стараюся втілити його у реальність. За моєї ініціативи, та депутатів однодумців, були виділені кошти з місцевого бюджету на придбання дитячих ігрових майданчиків для встановлення у населених пунктах Пасічнянської ТГ, декілька з них вже встановлено. Також за моєї ініціативи зроблено поточний ремонт автобусної зупинки у селі Білозорина, і підсип вулиць піщано-гравійною сумшшю. При цьому контролюю якість виконаних робіт та ефективність використаних коштів.

Впевнений що всі питання можна вирішити, якщо працювати злагоджено та конструктивно на благо громади. Головними принципами, яких я завжди  дотримуюсь у житті та депутатській діяльності є – наполегливість, здоровий глузд та людяність