Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

14 лютого Міжнародний день дарування книги

День відзначається щорічно з 2012 р. за ініціативи засновниці сайту дитячої книги Delightful Children’s Books в США Еммі Бродмур.

Цей день – свято всіх, хто дарує книги дітям і прищеплює їм любов до читання.

За 10 років Міжнародний день дарування книг перетворився на глобальну акцію: його відзначають книголюби з США, Франції, Великобританії, Німеччини, Польщі, Ізраїлю, Китаю, Єгипту та багато інших країн.

Завдячуючи зініційованому Пасічнянським сільським головою Андрієм Гундою челенджу #бібліотеці_книгу , який стартував 14 лютого 2021 року, в Міжнародний День дарування книги, та флешмобу 2022 року «ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ ТА ПРОЧИТАЙ НОВУ КНИГУ» , книгозбірні Пасічнянської громади поповнилися новими та цікавими виданнями, як художньої так суспільно-політичної, краєзнавчої, природничої та технічної тематики.

Шановні читачі! Дайте своїм книгам, які «засумували» на Ваших полицях, друге життя! Можливо саме Ваші книги стануть у нагоді новому читачеві, та поповнять книжкові полиці бібліотек нашої громади.

Даруйте книги частіше, даруйте книги з любов’ю та нехай 14 лютого, звичайний зимовий день, перетвориться для вас на добру традицію дарувати книжки, адже книга – не тільки джерело знань, вона – найкращий друг і порадник.