Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

23 травня – ДЕНЬ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

День Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських воїнів та воїнок усіх часів, усіх борців та борчинь за волю України від лицарства Київської Русі до сьогодення. День Героїв — особливе свято для кожного українця, адже це день пам’яті всіх українців та українок, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українського народу за волю України та є символом його незламності.

Ниніше свято – не лише данина пам’яті Героям та Героїням минувшини, а й день шани новітніх, які сьогодні віддають свої життя за Соборність та Незалежність нашої України. Зараз новітні Герої та Героїні України на різних фронтах та напрямках щоденно захищають Україну та український народ від рашистського режиму.

Щира подяка, шана та низький уклін Вам жителі Пасічнянської територіальної громади – сучасні Герої, які сьогодні боронять українську землю від російських загарбників. Щира вдячність Вам за Ваш героїзм та відвагу. Добра і щастя родині кожного захисника та захисниці, а всім нам – єдності, мужності й віри в нашу Перемогу! Молимось, щоб Ви, наші Герої, повернулись додому живими і здоровими в обійми своїх рідних!

Також згадаємо в щирій молитві всіх Героїв нашої громади, які віддали своє життя за нашу свободу в різні історичні часи, та в теперішній російсько-українській війні. Ви були нашими охоронцями на землі, а тепер стали Ангелами-охоронцями на небі. І пам’ятаймо, що наш обов’язок – гідно берегти пам’ять про тих, хто поліг за те, щоб ми були вільними, передати цю пам’ять наступним поколінням, і продовжувати їхню боротьбу, аби наша країна залишалась незалежною.

Пам’ятаємо… Шануємо… Вклоняємося…