Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Пам’ятні дошки захисникам Івану Пітчуку та Василю Накладюку освячено на фасаді будівлі Пасічнянського ліцею

Боротьба за Українську державу, як і століття тому, продовжується, тепер уже з російським окупантом, який віроломно напав на Україну 24 лютого 2022 року, і наше завдання пам’ятати подвиги наших Воїнів- Героїв, які віддали своє життя за те щоб наша держава була вільною і незалежною. І як символ про тих мужніх жителів нашої громади, хто своїми грудьми прикривав рідну землю від окупанта, стали пам’ятні дошки, які встановлені на фасадах навчальних закладів Пасічнянської громади.

22 травня 2023 року ще двом мужнім воїнам, жителям села Пасічна 🕯️Івану Івановичу Пітчуку та 🕯️Василю Васильовичу Накладюку освячені пам’ятні дошки на фасаді будівлі Пасічнянського ліцею, в якому Герої навчалися в різні роки.

ІВАН ІВАНОВИЧ ПІТЧУК – уродженець та житель села Пасічна, народився 1 червня 1996 року, випускник Пасічнянської ЗОШ I-III ступеня 2011 року. Запхисник України, молодший сержант, командир танку 1 танкового відділення, 9 танкової роти, 3 танкового батальйону, 4 окремої танкової бригади. Загинув в бою за Батьківщину 19 квітня 2023 року в селі Віролюбівка Донецької області. Похоронений з усіма військовими почестями на кладовищі с. Пасічна, дільниця «Поле».

ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ НАКЛАДЮКнародився 2 жовтня 1968 року народження, проживав в селі Букове Пасічнянської територіальної громади. Випукник Пасічнянської середньої школи 1983 року. Захисник України. Службу проходив навідником гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти. Загинув 8 березня 2023 року, захищаючи Україну від рашистів в районі міста Соледар, біля села Роздолівка Донецької області. Похоронений з усіма військовими почестями на кладовищі «Ростока» села Пасічна.

На відкриття та освячення пам’ятних дощок полеглим Героям Івану Пітчуку та Василю Накладюку зійшлися близька та далека родина загиблих Воїнів, їхні друзі, однокласники, бойові побратими, військовослужбовці, учні та вчителі Пасічнянського ліцею, керівники громади, жителі села Пасічна.

Пам’ятний захід розпочався біля шкільної Каплиці «Покрови Божої Матері», яка діє при навчальному закладі, зі спільного подячного молебня, за участі святих отців Богдана Михайлини, Олексія Гуляка та дитячого церковного хору, за успішне завершення навчального року, за наших воїнів які захищають рідну землю від ворога, рідних та близьких всіх тих, хто зараз на передовій, за всіх людей доброї волі, хто сприяє та допомагає нашим Збройним Силам, Територіальній Обороні, нашій державі наближати таку довгожданну Перемогу.

Звертаючись до присутніх о. Олексій Гуляк побажав всім мирного неба, безмежних Божих ласк, Божого благословення та Божої опіки.

Спільну молитву та чин освячення пам’ятних дощок полеглим Воїнам Івану та Василю провели протопресвітер Пнівського протопресвітеріату Коломийської єпархії УГКЦ отець – мітрат Богдан Михайлина і настоятель Церкви “Святих Апостолів Петра і Павла”, Церкви “Святої Параскеви” с. Пасічна Олексій Гуляк.

Священники, та всі присутні на пам’ятному заході помолилися за душі усіх, хто загинув в ім’я України ,за душі загиблих воїнів від рук російських окупантів у нинішній війні.

Після чину посвячення пам’ятних дощок віськовослужбовцям Івану Пітчку та Василю Накладюку а актовій залі пройшла виховна Година Пам’яті з вшанування Героїв села Пасічна «Герої не вмирають», в якій взяли участь учні Пасічнянського ліцею.