Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

8 вересня 2023 року жителі та гості села Черник відзначили храмове свято Різдва Пресвятої Богородиці

Гарного погожого осіннього дня 8 вересня 2023 року парафіяни Церкви «Різдва Пресвятої Богородиці» села Черник вперше відзначили своє храмове свято Різва Пречистої Діви Марії за новоюліанським церковним календарем.

Принести Пресвятій Богородиці свої молитви, подякувати їй за ті ласки які Пречиста Діва Марія випрошує в Ісуса Христа, зійшлися численні жителі Черника та навколишніх сіл і гості Пасічнянської громади.

Віряни спільно з святими отцями Коломийської єпархії УГКЦ під час Святкової Божественної Літургії щиро молилися до Богородиці за українських воїнів, які на передовій, за матерів, діти яких є зараз на фронті, за матерів які втратили своїх дітей у жорстокій війні, та всіх українців.

«Сьогодні, в День народження Пресвятої Богородиці, принесімо їй свої молитви, свої прощення, свої добрі вчинки, своє милосердя та любов до інших. Принесімо ці такі дари нашій Небесній Матері. Навчімося казати «Так» Господеві, як це робила Пречиста Діва Марія. Навчімося слухати Слово Боже, зберігати його в своєму серці, та виконувати його в своєму житті. Хай Пресвята Богородиця дарує нам мир, прощення, провадить нас до Бога і завжди залишається нам матір’ю яка прощає, яка милує, пригортає, розраджує, яка втішає і яка завжди є поруч із нами»- сказав у під час Святочної проповіді до вірян о. Микола Гаврилюк, настоятель церкви Святого Миколая с. Гвізд.

Після святкової Служби Божої настоятель храму о. Мирон Тимів привітав усіх із величним святом та подякував за молитовну присутність, за підтримку, святим отцям, братству, сестринству, всім парафіянам та гостям, які прийшли в цей день розділити радість храмового свята, а також усім тим вірянам, які долучилися до відзначення храмового празника на належному рівні.

Отець-парох також щиро дякував церковному хору, для яких кожне храмове свято є певним екзаменом, який вони успішно витримують, та всім меценатам та жертводавцям церкви «Різдва Пресвятої Богородиці»

До вітань приєднався настоятель церкви «Покрови Пресвятої Богородиці» с. Максимець о. Григорій Данчишин , який у своєму вітальному слові побажав всім присутнім миру, спокою, та щоб нащі воїни в скорому часі подарували Україні такі довгожданні Перемогу та мир.

Після завершення Божественної Літургії на територіїї церковного подвір’я священнослужителі звершили Чин освячення води та окропили всіх вірян освяченою водою.