Вифлеємський вогонь миру від українських скаутів — пластунів станиці “Битків”
21 грудня 2022 року Божого, українські скаути — пластуни станиці “Битків” — завітали на сесію Пасічнянської сільської ради територіальної громади. Вони принесли Вифлеємський вогонь миру, аби поділитися ним із депутатським корпусом та керівництвом громади.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/p1160436-1024x768.jpg)
Цьогоріч цей символ миру та добра як ніколи актуальний. Він нагадує всім українцям про те, що темрява не триватиме вічно, і за нею обов’язково прийде світло.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/p1160439-1024x768.jpg)
А також сьогодні до лав Пласт приятелів станиці “Битків” був прийнятий сільський голова Андрій Гунда.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/p1160443-1024x768.jpg)