БФ «Caritas Nadvirna» спільно з Пасічнянською ТГ продовжує реалізацію проекту «Домашня опіка»
Відповідний договір про надання соціальної послуги на 2023 рік підписано між БФ «Caritas Nadvirna» та Пасічнянською сільською радою.
Програма домашньої опіки – єдина в Україні програма якісної комплексної допомоги вдома для самотніх та людей у складних життєвих обставинах і найдавніша соціальна програма Карітасу, яка безперервно впроваджується з 1998 року в різних регіонах України
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/1.-879x1024.jpg)
В свою чергу, «Caritas Nadvirna» – єдиний осередок мережі Карітас Україна, який успішно впроваджує проєкт «Домашня опіка» уже третій рік поспіль спільно з органами місцевого самоврядування, а саме Пасічнянською сільською радою, без залучення підтримки міжнародних донорів.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/4.img_20210716_105043_060-1024x768.jpg)
Проєкт “Домашня опіка” – це догляд, підтримка та допомога, цільовою групою якого є літні і хворі люди, рідні яких (з різних причин) не можуть опікуватися ними або потребують додаткової підтримки в догляді за близькими. В 2023 році «Caritas Nadvirna» надаватиме соціальну послугу для 35 людей.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/2.img_20210716_115940_896-1024x768.jpg)
«Домашня опіка» – це набагато більше, ніж соціальний супровід. Це – чуйність, час та увага кожній потребуючій людині.
Зігріваємо теплом і турботою навіть у найтемніші часи.