Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці відзначили в селі Максимець

Покрова Пресвятої Богородиці – величне свято, яке завжди залишає радісну печать на людських серцях! Сім’ї та родини збираються разом, відбувається об’єднання людських душ та сердець, об’єднання поколінь. В селі Максимець Пасічнянської громади свято Покрови Пресвятої Богородиц є ще й храмовим святом, адже дерев’яна церква в цьому мальовничому селі, яка збудована та освячена в 1996 році, носить ім’я «Покрови Пресвятої Богородиці».

В неділю 1 жовтня 2023 року жителі та гості Максимця вперше відзначили храмове свято за новим церковним календарем. До святково прибраного храму зійшлися численні парафіяни, жителі навколишніх сіл та священнослужителі.

Розпочалося храмове свято з Чину освячення води, яке провів настоятель церкви «Покрови Пресвятої Богородиці» отець Григорій Данчишин.

Під час святкової Божественної Літургії, яку очолив протопресвітер Пнівського деканату Коломийської єпархії УГКЦ отець – мітрат Богдан Михайлина віряни в особливий спосіб єдналися в молитві із Господом Богом, щоб одержати Благодать Божу, просили у Всевишнього Перемоги, миру та спокою для України, просили в Богородиці захисту для наших воїнів, щоби вони повернулися щасливо додому живими та здоровими, а також здоров’я для себе та своїх рідних та близьких, та приступали до Святої Тайни покаяння та до Святого Причастя.

Отець-декан Богдан Михайлина, отець-парох Григорій Данчишин, отець Юрій Виксюк, настоятель церкви святого Архангела Михаїла села Гаврилівка, щиро вітали всіх присутніх на Літургії з храмовим святом та бажали всім многих і благих літ.