Пасічнянська територіальна громада стала учасником міжнародного проєкту “Польська полиця в Україні”
Пасічнянська територіальна громада стала учасником міжнародного проєкту “Польська полиця в Україні”, який реалізується Українським інститутом книги спільно з Інститутом книги у Польщі за підтримки Міністерства культури та національної спадщини Польщі.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-3-771x1024.jpg)
В рамках цього проєкту до Пасічнянської громади, для створення книжкової полиці польської літератури у книгозбірнях громади, надійшло 120 книг українською мовою польської класичної та сучасної літератури для дорослих та молодших читачів відомих польських авторів: Генрика Сенкевича, Збігнєва Герберга, Вітольда Шабловського, Станіслава Вінценза, Юзефа Чапського, Кароліни Лянцкоронської, Ришарда Капусцінського, Стефана Грабинського, Яцека Дукая, Томаса Гживачевського, Дороти Тераковської, Юстини Беднарек, Катажини Ририх, Януша Корчака.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/7-1024x529.jpg)
Дитячі та підліткові виданння, класична література, поезія, новинки книжкового ринку Польщі в перекладі українською мовою, які отримані в межах пілотного проєкту “Польська полиця в Україні”, після процесу опрацювання будуть передані до сільських бібліотек Пасічнянської територіальної громади.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/8-1024x800.jpg)