Преосвященний владика Василій Івасюк, єпарх Коломийський, із душпастирським візитом завітав у село Білозорина
10 червня в храмі “Вознесіння Господа Нашого Ісуса Христа” с. Білозорина відбулася Архиєрейська Літургія, яку очолив Преосвященний Владика Василій Івасюк та священники Пнівського деканату.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/1-1.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/4-1.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/9.jpg)
Після закінчення Божественної Літургії Владика Василій нагородив Грамотою з нагоди 60-ліття з Дня народження отця-мітрата, пароха церкви УГКЦ “Вознесіння Господа Нашого Ісуса Христа” Богдана Михайлину, та вділив Архиєрейське благословення всім парафіянам та гостям храмового свята с. Білозорина.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/11.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/12.jpg)