Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Привітання Пасічнянського сільського голови з храмовим святом Святої великомучениці Варавари

Всечесний отце Володимир, Всечесний отче Петре! Дорогі парафіяни Церкви «Святої великомучениці Варвари» селища Битків (Промисел)!

Щиро вітаємо Вас із храмовим святом – Днем пам’яті Святої великомучениці Варвари, який християни Східного обряду відзначали 17 грудня.

Свята Варвара постраждала за свою християнську віру, вона зазнала багато тортур і прийняла мученицьку смерть. Саме її багато віруючих вибирають своєю заступницею, моляться їй з проханнями про зцілення, а ваш храм, названий іменем Святої Великомучениці Варвари, вже не один рік своїми дзвонами скликає вірян на Богослужіння. Нехай в день престольного празника Ваші серця наповняться світлими почуттями надії і любові, щастям та добром, нехай дух Великомучениці завжди наставляє на вірний шлях і добрі вчинки, щоб життя дарувало світлі моменти щастя і любові, щоб серце незмінно вірило в чудеса і доброту цього світу. Бажаємо усім здоров’я, сердечного тепла, родинного затишку та мирного неба. Нехай єднає нас світло незгасних людських чеснот, а духовне піднесення стане благодатною нивою для нових благих починань! Нехай цей урочистий День принесе світло до Ваших родин, затишок та Господню благодать.

З повагою-Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, староста Битківського старостинського округу Олег Юрчилюк.