Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Щорічний вокальний конкурс «Голос гір» в Пасічнянській громаді на підтримку ЗСУ

В рамках відзначення Дня Конституції України в Пасічнянській громаді відбудеться 🎤вокальний конкурс «Голос гір – 2024»

Щорічний вокальний конкурс «Голос гір» має за мету розвиток та популяризацію вокального мистецтва та виконавчої майстерності; культурне і естетичне виховання підростаючого покоління; виявлення та підтримку обдарованих виконавців, оволодіння учасниками конкурсу художнім та сценічним досвідом за допомогою залучення їх до пісенної творчості; підвищення патріотизму на морального духу; укріплення дружніх і культурних зв’язків між виконавцями з населених пунктів Пасічнянської ТГ.

УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ:

Якщо ви є жителем чи жителькою Пасічнянської територіальної громади, і виявили бажання взяти участь в пісенному конкурсі «Голос гір – 2024», вам потрібно до 20 червня 2024 року надіслати заявку на участь в конкурсі на 📩 електронну пошту : kultura.pasichna.tg@ukr.net

В заявці потрібно вказати:

Прізвище, ім’я, по-батькові; номер телефону; місце проживання та вік учасника чи учасниці, або назву колективу.

Назву пісні.

Прізвище, ім’я та по-батькові керівника, який підготував учасника чи колектив.

У конкурсі є дві категорії: “до 14 років” і “від 14 років”.

Пісенний конкурс буде відбуватись в два етапи.

У першому етапі кожний учасник конкурсу виконує 1 вокальний твір, загальною тривалістю не більше 5 хв. Також дозволяється виконувати твори акапельно (без музичного супроводу), або під акомпонемент музичних інструментів. Оцінювання здійснюється членами журі по 10-ти бальній шкалі. ▶️Учасники з найбільшою кількістю балів переходять до другого етапу.

Під час конкурсу проводитиметься збір коштів на підтримку ЗСУ.

Перший етап вокального конкурсу «Голос гір – 2024» відбудеться 28 червня 2024 року о 14:00 год. за адресою: с. Пнів, вул. Українських Січових Стрільців, 104А, сільський будинок культури, другий поверх.

Всі учасники конкурсу будуть нагороджені дипломами, а переможці цінними подарунками від керівництва Пасічнянської сільської ради.