Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Щирою молитвою завершився триденний християнський дитячий табір при парафії «Зіслання Святого Духа» присілку Фентираль села Зелена

Учасниками триденного християнського табору «Ангели миру», зорганізованого при парафії «Зіслання Святого Духа» присілку Фентираль села Зелена з благословення та підтримки декана Пнівського деканату Коломийської єпархії УГКЦ отця-мітрата Богдана Михайлини, було 38 дітей віком від 3 до 14 років.

Основними локаціями християнського заходу був храм «Зіслання Святого Духа» та церковне подвір’я, саме тут умілі лідери – семінаристи Івано-Франківської духовної УГКЦ брати Андрій Онуфрак, Микола Косюк, аніматори Іванна Мороз та Юлія Голинська при духовній опіці настоятеля храму о. Володимира Андрусяка, поєднали духовне та фізичне оздоровлення молоді – майбутнього нашої країни.

Впродовж трьох табірних днів, які тривали з 10 по 13 серпня, дітки весело провели час та дізналися багато цікавого.

Основною метою табору було духовне збагачення, щоб максимально наблизити дітей до Бога, а також розвивати їх фізично й інтелектуально. Також діти розважались з аніматорами під час різних естафет, бансів та спортивних ігор.

На завершення третього табірного дня дітки разом з о. Володимиром та духовними наставниками щиро молилися за здоров’я своїх батьків, за здоров’я та швидке повернення з перемогою над ворогом наших воїнів, за мирне небо над Україною, щиро дякували своїм батькам, чудовим наставникам та отцю-пароху Володимиру Андрусяку за чудово проведений час веселих канікул із Богом.

Отець Володимир в свою чергу висловив вдячність семінаристам Івано-Франківської Духовної Семінарії УГКЦ Онуфраку Андрію, Косюку Миколі та аніматорам Голинській Юлії, Мороз Іванні, всім дітям-учасникам та їхнім батькам за проведення християнського табору «Ангели Миру» при Церкві Святого Димитрія с.Зелена та Церкві «Зіслання Святого Духа» дільниці Фентираль Пнівського деканату Коломийської Єпархії УГКЦ.

…Емоції, спогади, враження, досвід, дружба і щира молитва, все те, що залишиться в пам’яті наших діточок, які вже з нетерпінням чекають наступного табірного літа.