Урочисте покладання квітів з нагоди Дня Соборності України
22 січня 1919 року український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній незалежній державі, яке втілилося у підписанні Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Уже впродовж 103 років ми щорічно відзначаємо цей день як свято демократичного єднання українців в Українській державі.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/272038341_3156304727973186_7423462848463710028_n.jpg)
З нагоди відзначення Дня Соборності України в Пасічнянській територіальній громаді відбулося покладання квітів до Символічних Могил Борцям за Волю України в смт. Битків
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/1..jpg)
с. Зелена
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/3-655x1024.jpg)
та с. Пнів.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/4-1024x461.jpg)
В церемонії взяли участь представники виконавчої влади та закладів культури Пасічнянської сільської ради . Присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв України, воїнів, борців, патріотів – усіх тих, хто віддав життя за свободу та незалежність України.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/6-1003x1024.jpg)
Також у сільських бібліотеках нашої громади були розгорнені книжкові виставки присвячені 103-ій річниці прийняття Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.