Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В рамках ІІ етапу проєкту «Пліч-о-пліч шкільні ліги, в Пасічнянській громаді відбулися змагання з волейболу серед хлопців та дівчат закладів освіти громади

6 березня 2024 року на базі Пнівського ліцею, в рамках Другого етапу територіальних ігор проєкту «Пліч-о-пліч шкільні ліги» відбулися змагання з волейболу. Участь в волейбольному турнірі взяли участь 4 навчальних заклади загальної середньої освіти Пасічнянської громади, а саме: команди хлопців та дівчат «РИСІ» з Пнівського ліцею, команди хлопців та дівчат «PAS#STARS» з Пасічнянського ліцею, команди хлопців та дівчат «БЕМС» з Битківського ліцею, команда хлопців «БЕРКУТ» з Зеленського ліцею.

 Спортивний захід розпочався з спільного виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання за загиблими захисниками України. Успішних змагань, натхнення, наснаги, віри у власні сили та в перемогу побажав всім учасникам турніру староста Пнівського старостинського округу Василь Гладиш.

 Кожна гра, як між командами хлопців, так і між дівчачими командами, була напруженою та цікавою, гравці проявили неабияку витривалість, стратегічне мислення та командний дух, а сам спортивний захід усім присутнім: гравцям, вболівальникам та вчителям – тренерам приніс цікаві враження та вир незабутніх емоцій.

За результатами змагань, суддями яких були вчителі фізичної культури Віталій Пуканюк та Леся Михайлюк,  ПЕРЕМОЖЦЯМИ  турніру з волейболу стали команди хлопців та дівчат  Битківського ліцею які будуть представляти Пасічнянську громаду в районному етапі змагань,

ДРУГЕ місце посіли команди дівчат та юнаків  Пнівського ліцею,

ТРЕТЄ місце  у команди дівчат Пасічнянського ліцею та у команди  юнаків Зеленського ліцею.

Усі команди та вчителі фізичного виховання, які готували гравців, отримали Грамоти від організаторів змагань – Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради, а команда – переможець та команди – призери  нагородженні Грамотами, Кубками та пам’ятними медалями.

Щирі вітання призерам, учасникам та їхнім наставникам! Спортивні змагання в черговий раз довели, що спорт – це здоров’я, краса та успіх.