В рамках проекту «Об’єднані спадщиною: збереження історичного спадку фортеці Пнів в Україні та фортеці Ардуд в Румунії» відбулась перша майстерня
9 вересня в Надвірнянській міській бібліотеці для юнацтва відбулась перша майстерня в рамках проекту «Об’єднані спадщиною: збереження історичного спадку фортеці Пнів в Україні та фортеці Ардуд в Румунії з метою розвитку туризму».
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_20210909_115823_202-1024x617.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_20210909_121605_649-743x1024.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_20210909_121614_138-768x1024.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_20210909_121621_040-768x1024.jpg)
В зустрічі взяли участь представники громадської організації «Туристична асоціація Івано-Франківщини»; від Пасічнянської сільської ради територіальної громади Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда та заступник сільського голови Тарас Юрчило; делегація муніципалітету міста Ардуд, Торгово-промислової палати повіту Сату-Мари (Румунія), яку очолив мер міста Ардуд Дума Овідіо.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_20210909_120532_067-1024x768.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_20210909_120855_166-1024x757.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_20210909_120558_675-1024x783.jpg)
Від імені громадської організації «Туристична асоціація Івано-Франківщини» всіх присутніх з першою майстернею, яка в рамках міжнародного українсько-румунського проекту «Об’єднані спадщиною…» проводиться на українській землі, зокрема на Надвірнянщині, привітав директор Надвірнянського туристично-інформаційного центру, модератор зустрічі, Володимир Гринішак.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_20210909_120547_299-1024x860.jpg)
З вітальним словом виступили та про свої бачення реалізації цього міжнародного туристичного проекту розповіли: від Надвірнянської територіальної громади заступник Надвірнянського міського голови Ігор Писклинець;
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_20210909_121104_606-1024x768.jpg)
від Пасічнянської територіальної громади, Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда;
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_20210909_121435_483-1024x768.jpg)
від румунських партнерів мер міста Ардуд в Румунії Дума Овідіо.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_20210909_122124_247-1024x768.jpg)
Опісля Володимир Гринішак окреслив всім учасникам творчої майстерні основну мету та цілі проекту.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_20210909_123435_503-1024x768.jpg)
Мета проекту «Об’єднані спадщиною…» – збільшення економічних та соціальних можливостей місцевих громад( Пасічнянської, Надвірнянської та м. Ардуд) шляхом використання туристичного потенціалу транскордонної культурної спадщини фортеці, цим самим забезпечивши її збереження та стале використання.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_20210909_123551_362-1024x816.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_20210909_123607_745-1024x768.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_20210909_123949_994-1024x768.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_20210909_124042_196-1024x832.jpg)
Володимир Гринішак також охарактеризував цілі проекту «Об’єднані спадщиною…», та розповів про те що буде зроблено в рамках цього туристичного проекту.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_20210909_124159_487-1024x738.jpg)