Ще один автомобіль від Пасічнянської громади вирушив до захисників
Вже 35 автомобілів з продуктами та необхідними речами відправилися з Пасічнянської громади на передову для наших мужніх захисників.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/290402532_468646728595121_8927359419619590771_n-1024x768.jpg)
“На даний час маємо в роботі ще 12 прохань від захисників по автомобілях… Збираємо активно кошти на них, а також лагодимо автомобілі, які громаді надали безкоштовно! Дякуємо усім хто долучається ми обов’язково переможемо!” -зазначив у подячному слові до жителів Пасічнянської ТГ її очільник Андрій Гунда.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/290452320_468646651928462_4861294837254070377_n-768x1024.jpg)