Жителі Пасічнянської та Заболотівської громад провели в останню дорогу загиблого Героя Володимира Горука
Володимир Васильович Горук народився 22 квітня 1989 року у селі Рудники Заболотівської громади Коломийського району. Останніх 10 років, до початку російсько-української війни, проживав разом з дружиною та дітьми в селищі Битків Пасічнянської територіальної громади. 10 серпня 2023 року, захищаючи волю і незалежність України від російських окупантів мужній Воїн Володимир загинув від вогневого уламкового поранення, яке він отримав під час штурму бойових позицій армії РФ поблизу села Роботине Пологівського району Запорізької області.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/6-1-1024x768.jpg)
24 серпня Воїн Володимир назавжди повернувся додому. Траурний кортеж з тілом загиблого військовослужбовця зустріли жителі села Рудники Коломийського району, в якому народився Володимир Горук, де біля батьківської хати була відправлена заупокійна панахида. Опісля траурний кортеж вирушив в Пасічнянську громаду, в селище Битків, де жителі громади на колінах зустрічали свого Героя, встеливши живими квітами його шлях до будинк,у в якому проживав загиблий військовий.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/9-1024x768.jpg)
А вже в п’ятницю 25 серпня мужнього Воїна в останню путь прийшли провести його рідні, близькі, знайомі, священнослужителі, керівники та депутати громади, жителі Биткова, Рудників, та навколишніх сіл, бойові побратими та військовослужбовці Збройних сил України.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/15-1024x694.jpg)
«Він (Володимир) був добрим чоловіком, вмів робити добро. Тому пішов захищати батька, маму, сестру, дітей і нас, щоб ми тут були єдині, щоб ми направду мали ту любов, яку він мав до нас і до нашої Батьківщини. Тому ми маємо бути у єдності щоб перемогти ворога»- наголосив під час чину похорону отець-декан Богдан Михайлина у зверненні до похоронної громади.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/27-1024x768.jpg)
Заупокійну панахиду за полеглим Героєм відслужили у Церкві «Успіння Пресвятої Богородиці» селища Битків.
Під супровід оркестру жалобна процесія пройшла до місцевого кладовища. У мить прощання звучав Державний Гімн України та постріли почесної варти. Військовослужбовці ЗСУ вручили дружині загиблого Прапор Держави, та знамено підрозділу, в якому мав честь служити Воїн Володимир, та подякували родині Героя за те що виростили такого мужнього Захисника України.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/35-1024x768.jpg)
Немає таких слів, які б зараз могли втішити родину Героя. У ці гіркі хвилини щиро поділяємо горе сім’ї та схиляємо голови у глибокій скорботі. Пам’ять про Володимира Горука вічно житиме в наших серцях. Він був, є і буде справжнім сином України